برج نور استادیوم
برج و دکل استادیومی نوعی از پایه روشنایی است که برخلاف اسم آن فقط کاربرد ورزشی ندارند! و دارای سبدی متفاوت با برج های بکار رفته در سایر محیط ها هستند. برج نور استادیومی مانند مدل های دیگر ، نور را به تمام جهت ها منتشر نمیکند بلکه فقط در یک جهت خاص منتشر میکند. (دقیقا مانند برج های روشنایی یک ورزشگاه) به همین دلیل به این اسم شناخته شده است. این سازه در دو نوع سبد متحرک و سبد ثابت تولید میشود که در ادامه به بررسی کامل هر دو نوع آن خواهیم پرداخت.
طراحی برج نور استادیوم
این سازه را بعد از ارتفاع و فیزیک پایه ، محاسبات روشنایی ، توان و تعداد پرژکتور مورد نیاز ورزشگاه با توجه به شاخص های زیر طراحی می گردد:
• نوع کاربری استادیوم
• شرایط جوی منطقه
• وسعت محوطه ورزشگاه
• تعداد تماشاگران
• استاندارد های اعلام شده توسط سازمان لیگ ، AFC یا FIFA
• محاسبات نوری با استفاده از نرم افزار های پیشرفته مانند Calculux و Dialux

موارد کاربرد برج نور استادیوم
• کارخانه ها
• ورزشگاه ها
• استادیوم ها
• پالایشگاه ها
• زمین های ورزشی
• اسکله های بارگیری در بنادر

انواع برج نور
برج نوری در سه مدل متحرک ، ثابت و استادیومی ساخته میشود. لازم به ذکر است برج روشنایی استادیومی ، خود زیر مجموعه دو مدل دیگر است اما به دلیل کاربرد زیاد آن در بازار این محصول خود را در دسته¬بندی اصلی جا داده است.
برج نور ثابت در دو نوع نردبان دار و بدون نردبان و برج نوری متحرک نیز در دو نوع دستی و موتوردار ساخته میشود که ما هرکدام از این محصولات را دسته بندی مربوطه به طور کامل تشریح کرده است.

اما چرا برج نور شرکت صنایع درخشان نور کرمان
سابقه و مهارت : شرکت صنایع درخشان نور کرمان با ۲۱سال سابقه در تولید انواع دکل روشنایی توانسته با استفاده از دستگاه های فوق پیشرفته و تکنولوژی روز دنیا همواره برج نوری با کیفیت بالا را تولید نماید.
تولید کننده واقعی : دقت داشته باشید شرکت صنایع درخشان نور کرمان تولید کننده می باشد و توانسته با حذف واسته ها ، برج نوری را مستقیم به دست شما مصرف کننده گرامی برساند. همچنین تمام مراحل ساخت برج روشنایی ، صفر تا صد توسط کارشناسان ماهر و باتجربه این شرکت انجام میگیرد.
تولید کاملاً سفارشی : این شرکت با کمک تیم بسیار توانمند و خلاق خود میتواند محصولات شما را به طور کاملاً سفارشی تولید کرده و هر ایده ای که در ذهنتان است رو پیاده سازی نماید.
خدمات حمل و نصب و اجرا : همکاری شما با شرکت صنایع درخشان نور کرمان با اتمام ساخت پروژه به اتمام نخواهد رسید ، بلکه این شرکت تمام مراحل نصب و اجرا را بنا به خواست شما انجام میدهد و یا با اعزام کارشناس نظارت برنصب صحیح را برعهده می گیرد.
گارانتی : همچنین شرکت صنایع درخشان نور کرمان تمام برج نور های خود را به مدت ۲۴ ماه گارانتی می نماید.
امکان نظارت درحین تولید : نکته بسیار هائز اهمیت که باعث جلب اعتماد بیشتر میان ما و مشتریانمان میشود این است که صنایع درخشان نور کرمان این امکان را برای تمام مشتریان خود فراهم کرده تا بتوانند به طور مستقیم بر روی تمام مراحل نصب حتی در کارخانه خود شرکت نظارت داشته باشند.
سرعت تولید : از آنجایی که زمان مسئله بسیار مهمی است مفتخریم که توانسته ایم برج نور را در کمترین زمان ممکن بدون آسیب به کیفیت ارائه دهیم.

تماس با ما

“صنایع درخشان نور”

آدرس ما

کارخانه: کرمان بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی-خیابان شهید آرامین- شرکت مهندسی صنایع درخشان نور کرمان

تماس / واحد فروش
تماس / واحد فروش
تلفکس
تماس / واحد فروش
وبسایت ما

http://sdnoor.com

http://sdnoor.ir

ایمیل

Sdnoor.ir@gmail.com

info@sdnoor.com